Právní doložka

 

Informace o modelech uvedené v této elektronické příručce e-Guide vycházejí z technických specifikací, které byly známy k datu jejího zveřejnění na Internetu, případně k datu aktualizace těchto webových stránek. Příručka e-Guide popisuje vešerou výbavu (standardní či volitelnou), která je k těmto modelům nabízena. Její přítomnost ve vozidle závisí na verzi, na zvoleném stupni výbavy a na zemi, ve které je vozidlo prodáváno. Dále může být na těchto stránkách popsána určitá výbava, která se objeví na trhu později v daném roce. Informace uvedené na těchto stránkách slouží pouze pro informativní účely a nejsou vyčerpávající. Jsou navíc předmětem pravidelných aktualizací, aby byly zohledněny veškeré změny na vozidlech.

Společnost ALPINE si vyhrazuje právo kdykoliv upravit, odstranit nebo pozastavit platnost určitých informací bez předchozího upozornění, aniž by tím byla nějak dotčena její odpovědnost vůči členům její sítě nebo jejím zaměstnancům.


Verze elektronické příručky e-Guide, kterou lze stáhnout z Internetu, se mohou lišit od té, která je dodávána s vozidlem.